Kniha návštev

Pridanie príspevku
*Meno (nick):
*E-mail:
www Stránka:   (bez http://)
*Overovací kód:
*Vyber smajlika:
 žiadny
                                       

Počet zostávajúcich znakov:
*Text tvojho príspevku:
 
Údaje označené * sú povinné.
Upozornenie Každý účastník diskusie nesie za svoj publikovaný názor plnú zodpovednosť podľa právneho poriadku Slovenskej republiky. Prevádzkovateľ webovej stránky www.bobot.sk nezodpovedá za obsah diskusných príspevkov, ktoré sú vyjadrením názorov diskutérov, nie prevádzkovateľa samotného. V záujme udržať diskusiu v rámci slušnosti a vecnosti si prevádzkovateľ vyhradzuje právo mazať a upravovať nevhodné príspevky.

Príspevky
Nick: Ľubomír Tunega Pridané: 11.11.2014 17:49:53
E-mail: starosta@bobot.sk www Stránka: tunegastarostom.webnode.sk/
Príspevok:  
Vážení občania, pozývam vás prečítať si môj predvolebný príhovor, ktorý som uverejnil na svojej internetovej stránke v sekcii \"Novinky\".

Nick: Danka Ďuriačová Pridané: 08.11.2014 21:56:55
E-mail: duriacova@centrum.sk www Stránka: www.duriacova.wbl.sk
Príspevok:  
Vážení občania, veľmi pekne Vám ďakujem za účasť na predvolebnej debate a za Vašu podporu. S úctou Danka Ďuriačová

Nick: pokračovanie Pridané: 05.11.2014 08:32:08
Príspevok:  
adresa internetovej stránky je: tunegastarostom.webnode.sk/ ešte raz pekný deň!
  

Nick: záleží mi na osude našej dediny Pridané: 05.11.2014 08:27:21
E-mail: rogueoa@azet.sk www Stránka: http://tunegastarostom.webnode.sk/
Príspevok:  
Vážení spoluobčania, vzhľadom na blížiace sa komunálne voľby vás pozývam na internetovú stránku kandidáta na starostu našej obce, pána Ľubomíra Tunegu, na ktorej nájdete vždy aktuálne informácie a pomocou ktorej mu môžete zaslať svoj postreh alebo otázku na akúkoľvek tému. Príjemný deň!
  

Nick: Danka Ďuriačová Pridané: 03.11.2014 23:02:42
E-mail: duriacova@centrum.sk www Stránka: www.duriacova.wbl.sk
Príspevok:  
Vážení občania, srdečne Vás pozývam na predvolebnú debatu so mnou, kandidátkou na starostku obce, spojenú so skromným občerstvením. Kedy: 8.11.2014 o 15.00 hod. Kde: Kultúrny dom Bobot Ďakujem Vám za Vašu podporu!

Nick: OBčAN Pridané: 26.09.2014 01:33:55
Príspevok:  
pokrač.:a už vôbec si nedovolím hlúpo útočiť na ich autorov.Takýto prístup k veci však potrebuje slušnosť,skúsenosti a asertivitu.Toto je prvá a zároveň posledná reakcia na Váš príspevok.Prajem Vám všetko dobré.
  

Nick: OBčAN Pridané: 26.09.2014 01:29:36
Príspevok:  
Pán spoluobčan-reakcia na príspevok z 23.9.2014 Ubezpečujem Vás,že môj zdravotný stav je úplne v poriadku.Vidím i počujem veľmi dobre.Myslím,že Vy nevidíte,alebo nechcete vidieť čo všetko sa urobilo a vybudovalo,že sa naša obec začína vyrovnávať susedným.A to napriek tomu,že 16 tu všetko stagnovalo...Skúste sa upokojiť,neosočujte a neurážajte nikoho pre jeho názor a pozrite sa dobre okolo seba....Ja sa tiež nestotožňujem s niektorými názormi v príspevkoch,ale ich nespochybňujem,nezosmiešňujem..

Nick: nick Pridané: 23.09.2014 12:35:24
Príspevok:  
Občan príspevku zo 17.9. - zobuď sa! Tieto riadky si buď písal pod vplyvom alkoholu, alebo iných nepovolených látok, alebo nosíš slepeckú palicu a načúvací prístroj. Pozri sa inde a hneď zistíš, ako táto dedinka hlboko klesla. Alebo samochvála, keď už nie je čo pochváliť? Na prácu poslancov iba do budúcna viac aktivity a hlavne nového šéfa, ktorý sa vie podstatne lepšie orintovať v nových trendoch,vie jednať na úrovni a pritom vie byť aj primerane ľudský k svojim občanom.

Nick: OBčAN Pridané: 17.09.2014 17:39:22
Príspevok:  
Chcem poďakovať p.starostovi a poslancom za toto volebné obdobie,za všetko čo sa v našej dedinke za 4 roky urobilo.Je až neuveriteľné čo všetko sa dá urobiť keď je vôľa a človek na správnom mieste.Verím,že sa táto zostava udrží i po voľbách.Prajem Vám všetko dobré a ešte raz jedno veľké Ďakujem:)Neprajníkov a zlomyseľných ľudí si nevšímajte tých je všade dosť!

Nick: Obcan Pridané: 30.06.2014 19:50:30
Príspevok:  
Srdečne gratulujem manželom Kyselicovým k ich 60. výročiu svadby, ktoré oslávili v nedeľu 29.6.2014 vo farskom kostole a obnovili si svoje manželské sľuby. Sú krásnym príkladom pre všetky manželské páry. Prajem ešte veľa spoločných rokov!
  

<< | 1 2 3 4 5 6 .. 23 | >>

Zdieľať: Google Facebook Twitter
 
História obce

Prečítajte si niečo z histórie našej obce a to obecnú kroniku, ktorú napísal Pavel Gašparovič Hlbina.

Čítaj viac »
Stránkové hodiny OÚ
Pomoc & Podpora

Pokiaľ máte akékoľvek pripomienky k technickej stránke webu, neváhajte nás kontaktovať.

admin@bobot.sk »