Full notice

back Naspäť

Akcie základnej školy

Category: Základná škola | Subcategory: Aktuality
 
back Zobraziť galériu

Čo sa udialo v ZŠ v mesiaci máj

30.4. Už je tradíciou, že v predvečer 1. mája sa uskutoční v obci stavanie mája. Naši žiaci si pod vedením p. učiteľky Nikolíniovej pripravili krátky kultúrny program pri tejto príležitosti.

13.5. Deň matiek - tento rok bol sviatok mamičiek spojený s akadémiou k 70. výročiu založenia MŠ. S našimi žiakmi sme pripravili pekný kultúrny program venovaný mamičkám. Nechýbal ani voňavý darček.

14.5. sme obdržali zásielku pre žiačku našej školy Lenku Hudecovú. Niektoré deti zo ŠKD zaslali do vydavateľstva časopisu Vrabček do súťaže Paletko pekné obrázky. Lenka bola vyhodnotená a odmenená. Srdečne blahoželáme!

16.5. sa v našej škole uskutočnil 2. ročník súťaže "Ukáž, čo vieš". Deti prezentovali svoje schopnosti, záujmy, talent. Zúčastnili sa všetky deti našej školy. Ocenenie si odniesli žiaci: Nela Kyselicová, Filip Kyselica, Sofia Kakarová, Marco Kakara, Vanesa Michaličková a Lukáš Belák. Blahoželáme!

18.5. Tak ako v predošlé roky i tento školský rok sme uskutočnili v škole súťaž "O naj čitateľa". Je potrebné, aby žiaci čítali a zdokonaľovali sa v technike čítania. Tento rok najlepšie obstáli v 1. ročníku Lukáš Kotlárik a Nela Kyselicová, v 3. ročníku Vanesa Michaličková a vo 4. ročníku Viliam Závodský. Cenou pre víťazov bola, ako inak - kniha. Blahoželáme!


Pridané: 04.06.2018 12:11:49

Zdieľať: Google Facebook Twitter

back  Diskusia k oznamu: back Pridaj názor
Čítať celú diskusiu | Počet reakcií: 0
 
Village history

Prečítajte si niečo z histórie našej obce a to obecnú kroniku, ktorú napísal Pavel Gašparovič Hlbina.

Read more »
Opening hours municipality
Help & Support

Pokiaľ máte akékoľvek pripomienky k technickej stránke webu, neváhajte nás kontaktovať.

admin@bobot.sk »