Detail oznamu

back Naspäť

Akcie základnej školy

Kategória: Základná škola | Podkategória: Aktuality
 
back Zobraziť galériu

Čo sa uskutočnilo v základnej škole v mesiaci jún

1.6. Už tradične sa v tento dátum organizuje Športová olympiáda málotriedok. Tento rok sa uskutočnila v Neporadzi. Žiaci súťažili v individuálnych disciplínach: skok do diaľky, hod loptičkou, beh a viacerí z nich si odniesli pekné ocenenia. Súťažilo sa aj v hromadných disciplínach: futbal a vybíjaná, kde sme získali v oboch 3. miesto. Akcia to bola pekná, počasie nám prialo, deti si zašportovali a priniesli si hodnotné ceny.

5.6. sa naša škola zúčastnila zaujímavej exkurzie do centra integrovaného záchranného systému v Trenčíne. Najskôr nám pustili video o význame 112 (150,155,158). Potom nasledovali audio ukážky o oprávnených a neoprávnených volaniach na číslo 112. Precvičili sme si aj poskytovanie 1. pomoci pomocou figuríny pod dohľadom skúsenej záchranárky a napokon sme mali možnosť nahliadnuť aj do samotného centra. Strávili sme tam zaujímavé a poučné dopoludnie a odniesli sme si veľa informácií.

9.6. Deň detí v obci - plný rôznych atrakcií, športových aktivít, zábavy... Spätnou väzbou som sa dozvedela, že najväčší úspech mal skákací hrad a maľovanie tričiek.

22.6. sa uskutočnil školský výlet do Nitry a Tesárskych Mlynian. V dopoludňajších hodinách sme sa zúčastnili krásneho divadelného predstavenia Čarodejník z krajiny OZ. Predstavenie bolo pútavé, kde sa striedali piesne a hovorené slovo. Veľmi pekne boli postavené kulisy s využitím filmovej projekcie a v niektorých postavách sme spoznali aj známych hercov. Po predstavení sme mali čas na obed a popoludní sme navštívili Arborétum v Tesárskych Mlýňanoch. Keďže bolo pekné počasie, dobre nám padla prechádzka v krásnom parku plnom cudzokrajných drevín. Myslím, že výlet splnil svoj účel a spokojnosť bola na oboch stranách - rodičov i detí.

25.6. - 28.6. naše deti opäť absolvovali základný plavecký výcvik. Najväčšiu radosť mali naši prváci, ktorí si vody užili, aj sa naučili základy plávania.

29.6. ...a opäť je tu koniec školského roka. Odovzdali sa vysvedčenia, rozdali darčeky, nechýbala ani rozlúčka so štvrtákmi. Nastal čas oddychu. Ja vám všetkým želám veľa slnka, veselých zážitkov a pohody, aby ste nabrali sily do nového školského roka 2018/2019. Dovidenia 3. septembra 2018!Pridané: 03.07.2018 06:31:05

Zdieľať: Google Facebook Twitter

back  Diskusia k oznamu: back Pridaj názor
Čítať celú diskusiu | Počet reakcií: 0
 
História obce

Prečítajte si niečo z histórie našej obce a to obecnú kroniku, ktorú napísal Pavel Gašparovič Hlbina.

Čítaj viac »
Stránkové hodiny OÚ
Pomoc & Podpora

Pokiaľ máte akékoľvek pripomienky k technickej stránke webu, neváhajte nás kontaktovať.

admin@bobot.sk »