Detail oznamu

back Naspäť

Akcie základnej školy

Kategória: Základná škola | Podkategória: Aktuality
 
back Zobraziť galériu

ZŠ december

6.12. Mikuláš - v tento deň v dopoludňajších hodinách do našej školy zavítal Mikuláš spolu s anjelom i čertom. Deti MŠ a ZŠ privítali Mikuláša peknými básničkami a piesňami a on im z vďaky odovzdal plné balíčky dobrôt. Keďže všetky deti poslúchali, čert nemal koho odniesť a odišiel s "dlhým nosom."

Naša škola sa zapojila do projektu "Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok",ktorého cieľom je obdarovať starých opustených ľudí z našej obce a obce Horňany. Do projektu sa zapojili takmer všetky deti spolu s rodičmi a pani učiteľkami. Naplnili sme viac ako 10 krabíc kozmetikou, sladkosťami a inými dobrotami, teplým oblečením a milými darčekmi pre babky a dedkov a veríme, že ich potešia. Krabice sme zabalili do vianočných baliacich papierov a v piatok a sobotu 20.a 21.12. budú odovzdané tým, ktorým boli určené. Ďakujeme všetkým, ktorí sa do projektu zapojili.

20.12. Tvorivé dielne - posledný deň pred prázdninami je venovaný zručnosti a kreativite našich detí. Budú vyrábať rôzne vianočné výrobky, ktoré môžu venovať svojim blízkym.

Dovoľte mi, aby som v mene pedagógov našej školy všetkým popriala krásne, pokojné sviatky naplnené láskou a porozumením a veľa zdravia a úspechov v novom roku.


Pridané: 19.12.2019 13:14:11

Zdieľať: Google Facebook Twitter

back  Diskusia k oznamu: back Pridaj názor
Čítať celú diskusiu | Počet reakcií: 0
 
História obce

Prečítajte si niečo z histórie našej obce a to obecnú kroniku, ktorú napísal Pavel Gašparovič Hlbina.

Čítaj viac »
Stránkové hodiny OÚ
Pomoc & Podpora

Pokiaľ máte akékoľvek pripomienky k technickej stránke webu, neváhajte nás kontaktovať.

admin@bobot.sk »