Detail oznamu

back Naspäť

Akcie základnej školy

Kategória: Základná škola | Podkategória: Aktuality
 
back Zobraziť galériu

Čo sa uskutočnilo v ZŠ v mesiaci marec 2019

4.3. - 8.3. Jarné prázdniny

11.3. Hudobno - vzdelávací program "Naša Zem" - deti MŠ a ZŠ sa hravou formou oboznámili s našou planétou a jej fungovaním. Počas programu si deti vypočuli niekoľko zábavných a poučných piesní, zapájali sa do programu a interaktívne spolupracovali.

14.3. Deň knihy - v tomto roku si pripomíname 100. výročie narodenia známej detskej spisovateľky Márie Ďuríčkovej. Väčšina z nás pozná jej krásne príbehy Danka a Janka, O Guľkovi Bombuľkovi, Majka Tárajka, Biela kňažná, Oriešky a iné. Jej osobnosť sme si pripomenuli aj formou čitateľských denníkov, kde žiaci po prečítaní jej poviedok zapíšu do čitateľských denníkov čo sa im najviac páčilo.

15.3. sa v našej škole uskutočnilo školské kolo recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín. Keďže prváci ešte nesúťažia, pripravili si na úvod spoločnú báseň, aby tak navodili atmosféru súťaže. Žiaci druhého a štvrtého ročníka už súťažili a najviac sa darilo druháčke Lenke Hudecovej a štvrtáčke Sofii Kakarovej. Srdečne blahoželáme!

18.3. až 2.4. sa uskutočnil v našej škole zber papiera. Do zberu sa zapojili všetci žiaci školy a nazbierali sme krásnych 2536 kg. Všetky deti si zaslúžia veľké poďakovanie. Najviac papiera priniesli Alexander Pavel Briliak - 461 kg, Samuel Lobotka - 356,5 kg a Simona Džubinová - 342 kg. Samozrejme, že menovaných žiakov odmeníme. Touto cestou by som chcela veľmi pekne poďakovať aj rodičom a priateľom školy. Vážime si vašu pomoc.

28.3. sa už tradične uskutočnila školská súťaž "Ukáž, čo vieš." Žiaci v súťaži ukázali svoju šikovnosť, talent v tanci, kreslení, hry na hudobný nástroj, kúzlení, rozprávaní vtipov a experimentovaní. Ocenili sme piatich najlepších žiakov: Petra Neradného, Sofiu Kakarovú, Nelu Kyselicovú, Lenku Hudecovú a Eduarda Dávida. Avšak poďakovanie patrí všetkým, ktorí sa súťaže zúčastnili.


Pridané: 07.04.2019 16:59:48

Zdieľať: Google Facebook Twitter

back  Diskusia k oznamu: back Pridaj názor
Čítať celú diskusiu | Počet reakcií: 0
 
História obce

Prečítajte si niečo z histórie našej obce a to obecnú kroniku, ktorú napísal Pavel Gašparovič Hlbina.

Čítaj viac »
Stránkové hodiny OÚ
Pomoc & Podpora

Pokiaľ máte akékoľvek pripomienky k technickej stránke webu, neváhajte nás kontaktovať.

admin@bobot.sk »