Detail oznamu

back Naspäť

Akcie základnej školy

Kategória: Základná škola | Podkategória: Aktuality
 
back Zobraziť galériu

Čo sa uskutočnilo v ZŠ v mesiaci október 2018

12.10. Uskutočnilo sa milé stretnutie bývalých žiakov ( teraz seniorov) školy v Bobote. Pri tejto príležitosti si seniori prezreli priestory našej školy a naša žiačka Sofia Kakarová - reprezentantka školy v prednese poézie - im predniesla peknú báseň. Prítomných sme obdarovali aj milým darčekom.

18.10. V tomto školskom roku vyhlásilo Ministerstvo školstva povinné testovanie prvákov v predmete telesná a športová výchova. Pani vychovávateľka, ktorá vyučuje daný predmet sa zodpovedne na testovanie pripravila a uskutočnila ho 18.10. Testovanie týchto žiakov sa bude opakovať v 3. ročníku.

19.10. Prišli k nám príslušníčky policajného zboru, ktoré so žiakmi besedovali o bezpečnosti na cestách. Beseda mala názov Póla radí deťom.

19.10. V rámci týždňa zdravia, p. učiteľka Nikolíniová zorganizovala s deťmi akciu "Hýb sa," kde si deti zacvičili zumbu.

23.10. Mesiac október je už tradične venovaný úcte k starším. Nakoľko prebieha rekonštrukcia kultúrneho domu, naši žiaci Sofia Kakarová a Lukáš Kotlárik sa prostredníctvom miestneho rozhlasu prihovorili starkým pásmom milých básní.

25.10. Uskutočnilo sa v škole Pasovanie prvákov. Prváci pred rodičmi prezentovali svoje dosiaľ nadobudnuté vedomosti v škole a potom boli riaditeľkou školy slávnostne pasovaní za právoplatných žiakov našej školy. Okrem pamätného listu si odniesli aj malý darček.

25.10. Už tradične sa uskutočnil lampiónový sprievod obcou. Okrem žiakov našej školy a detí MŠ, sa sprievodu zúčastnili aj rodičia detí. Počasie nám prialo, deti niesli veselé lampióny a hoci nám prvý lampión šťastia ďaleko nedoletel, druhému sa to podarilo a odletel do diaľky. Veríme, že nám prinesie šťastie.

31.10. - 2.11. Jesenné prázdniny - čas oddychu a načerpania síl do ďalších mesiacov.


Pridané: 07.11.2018 14:14:57

Zdieľať: Google Facebook Twitter

back  Diskusia k oznamu: back Pridaj názor
Čítať celú diskusiu | Počet reakcií: 0
 
História obce

Prečítajte si niečo z histórie našej obce a to obecnú kroniku, ktorú napísal Pavel Gašparovič Hlbina.

Čítaj viac »
Stránkové hodiny OÚ
Pomoc & Podpora

Pokiaľ máte akékoľvek pripomienky k technickej stránke webu, neváhajte nás kontaktovať.

admin@bobot.sk »