Detail oznamu

back Naspäť

Akcie základnej školy

Kategória: Základná škola | Podkategória: Aktuality
 
back Zobraziť galériu

Čo sa uskutočnilo v ZŠ v mesiaci december 2018

Vďaka p. vychovávateľke a deťom dostala naša škola ten správny zimný nádych, ktorý je predzvesťou najkrajších sviatkov roka. Krásne vyzdobili nielen priestory školy, ale aj vstupný vestibul.

3.12. sa naši žiaci po prvý raz zúčastnili divadelného predstavenia, ktoré sa odohralo nielen v slovenskom jazyku, ale aj v anglickom jazyku. Predstavenie pod názvom "Smelý zajko v Afrike" sa odohralo v Trenčíne v kine Hviezda. Naše deti mali možnosť zistiť, do akej miery ovládajú anglický jazyk.

7.12. ako každý rok, i tento k nám zavítal Mikuláš s čertom. Naše deti spolu s deťmi MŠ si najskôr pozreli predstavenie "Čertovská rozprávka", ktorú predviedlo bábkové divadlo Lienka. Pokiaľ deti sledovali rozprávku, rodičia si pochutnávali na pečenej klobáske a vianočnom punči.

21.12. sa v našej škole už tradične uskutoční vianočné posedenie pri stromčeku. Žiaci si pre rodičov a starých rodičov pripravili zaujímavý kultúrny program a už sa nevedia dočkať, aby sa ním pochválili. K atmosfére vianočného posedenia patrí aj malé občerstvenie a darčeky.

Dovoľte mi, aby som vo svojom mene, aj v mene mojich kolegýň Vám všetkým zaželala krásne a pokojné vianočné sviatky naplnené láskou a porozumením a do nového roka nám všetkým želám, aby sme vykročili tou správnou nohou.


Pridané: 19.12.2018 19:51:26

Zdieľať: Google Facebook Twitter

back  Diskusia k oznamu: back Pridaj názor
Čítať celú diskusiu | Počet reakcií: 0
 
História obce

Prečítajte si niečo z histórie našej obce a to obecnú kroniku, ktorú napísal Pavel Gašparovič Hlbina.

Čítaj viac »
Stránkové hodiny OÚ
Pomoc & Podpora

Pokiaľ máte akékoľvek pripomienky k technickej stránke webu, neváhajte nás kontaktovať.

admin@bobot.sk »