Detail oznamu

back Naspäť

Akcie základnej školy

Kategória: Základná škola | Podkategória: Aktuality
 
back Zobraziť galériu

Čo sa uskutočnilo v základnej škole v mesiaci január

V čase od 1.1. až do 7.1.2018 mali žiaci ešte prázdniny. Do školy nastúpili 8.1.

16.1. sme sa zapojili do projektu "Čistá voda." V rámci projektu sme deťom vysvetlili dôležitosť pitia čistej vody a nie sladených nápojov. V škole sme v tento deň pripravili deťom v kanvici čistú vodu,ktorú mohli popíjať počas prestávok. Pri obede taktiež deti pili čistú vodu. Oceňujem, že p. kuchárky začali deťom k obedu pripravovať poháre s čistou vodou. Ako odmenu za zapojenie sa do projektu sme obdržali tri DVD o význame vody. V tomto projekte budeme naďalej pokračovať.

25.1. sa v škole pre deti MŠ a našich žiakov uskutočnilo kultúrne vystúpenie, kde mali možnosť deti vidieť pantomímu. Do predstavenia boli prizvané aj deti, takže si mali možnosť vyskúšať ako sa robí pantomíma.

31.1. je posledný deň 1. polroka. Žiaci boli za svoju polročnú prácu ohodnotení. Musím skonštatovať, že našim žiakom sa v tomto polroku darilo a verím, že im snaživosť vydrží aj do druhého polroka. Zvlášť musím pochváliť našich prvákov, ktorí sa veľmi dobre adaptovali na školské prostredie a dosiahli v 1. polroku veľmi dobré výsledky.

Keďže v januári bolo aj dostatok snehu, deti v ŠKD spolu s p. vychovávateľkou to využili a trávili čas vonku pri hrách na snehu.
Pridané: 09.02.2018 11:23:41

Zdieľať: Google Facebook Twitter

back  Diskusia k oznamu: back Pridaj názor
Čítať celú diskusiu | Počet reakcií: 0
 
História obce

Prečítajte si niečo z histórie našej obce a to obecnú kroniku, ktorú napísal Pavel Gašparovič Hlbina.

Čítaj viac »
Stránkové hodiny OÚ
Pomoc & Podpora

Pokiaľ máte akékoľvek pripomienky k technickej stránke webu, neváhajte nás kontaktovať.

admin@bobot.sk »