Detail oznamu

back Naspäť

Akcie základnej školy

Kategória: Základná škola | Podkategória: Aktuality
 
back Zobraziť galériu

Čo sa uskutočnilo v ZŠ v mesiaci apríl

6.4. Sofia Kakarová sa zúčastnila okresného kola súťaže Hviezdoslavov Kubín v obci Melčice - Lieskové. I keď sa neumiestnila na popredných miestach, vzorne reprezentovala našu školu.Okrem toho získala nové skúsenosti v oblasti prednesu, ktoré určite zúročí v súťaži Hviezdoslavov Kubín v budúcom školskom roku. Sofia, sme na teba pyšné.

12.4. nás navštívili deti z miestnej MŠ - predškoláci spolu so svojimi rodičmi. Prezreli si školu a zúčastnili sa aj vyučovania hudobnej výchovy, slovenského jazyka a matematiky v prvom ročníku. Veríme, že sa deťom i rodičom u nás páčilo.

9.4. - 13.4. sa v našej škole opäť konal "Týždeň hlasného čítania," pod záštitou "Združenia Orava." Zúčastnili sa ho žiaci 3. a 4. ročníka, ktorí sa venovali týždeň čítaniu a riešeniu úloh vyplývajúcich z prečítaného textu. Po absolvovaní "Týždňa hlasného čítania," získali žiaci certifikáty.

17.4. sa konal v našej škole zápis do 1. ročníka. Zapísali sme 8 detí, ktoré preukázali, že sú pripravené na vstup do školy. Tešíme sa na vás!

22.4. je venovaný Dňu Zeme. Aj naše deti si tento deň pripomenuli v ŠKD zaujímavými aktivitami zameranými na našu Zem.

26.4. sme sa zúčastnili exkurzie do Parku miniatúr v obci Podolie. Najskôr nám pani sprievodkyňa povedala zopár informácií o expozícii a potom sme si už mohli prezrieť miniatúry našich hradov, zámkov i rodných domov významných slovenských osobností. Popri prehliadke sa deti aj zabavili malými športovými aktivitami a zakúpili si rôzne suveníry. Okrem suvenírov si deti odniesli aj kus našej histórie.


Pridané: 09.05.2018 13:28:40

Zdieľať: Google Facebook Twitter

back  Diskusia k oznamu: back Pridaj názor
Čítať celú diskusiu | Počet reakcií: 0
 
História obce

Prečítajte si niečo z histórie našej obce a to obecnú kroniku, ktorú napísal Pavel Gašparovič Hlbina.

Čítaj viac »
Stránkové hodiny OÚ
Pomoc & Podpora

Pokiaľ máte akékoľvek pripomienky k technickej stránke webu, neváhajte nás kontaktovať.

admin@bobot.sk »