Fórum

back Naspäť

Meno (nick): občan
Text príspevku: Vážená pani starostka, Vážené obecné zastupiteľstvo

S hrôzou som si prečítal uznesenie č. 75/2016 z Vášho posledného zasadnutia obecného zastupiteľstva, kde schvaľujete zmenu rozpočtu a použitie prostriedkov rezervného fondu rozpočtovým opatrením č. 3/2016 vo výške 23. 341,20 €, kde ako prvú uvádzate čiastku 11. 199,20 € ako mimoriadnu okolnosť - doplatenie platu aj s odvodmi bývalému zamestnancovi, na základe súdneho rozhodnutia. Vážená pani starostka. Neoprávnené rozviazanie pracovného pomeru so zamestnancom a následne prehratý súd v tejto veci nie je mimoriadna okolnosť, ale Vami spôsobená chyba, absolútne zlyhanie a obrovská škoda, ktorú ste obci a občanom spôsobili. Neviem či Vám niečo hovorí čo je to zneužitie právomoci verejného činiteľa.

Ďalšia čiastka, ktorej čerpanie ste si dali schváliť je výrub stromov na cintoríne za 2. 420,-€. Nuž ak ste použili takúto sumu na likvidáciu tujovej aleje na cintoríne, čím ste cintorín doslova zohyzdili tak to je ďalšia skutočne veľká škoda. Tak razantné zdevastovanie tujovej aleje, ktorá bola nielen ozdobou cintorína ale aj vetrolamom, určite nebolo potrebné.
No a prosím Vás čo za právne úkony, pre koho, za čo a kým boli vykonané v tak obrovskej sume 8. 692,-€ v spojitosti s výstavbou bytovky?

Takéto nezmyselné míňanie finančných prostriedkov obce to skutočne nemá obdoby. Okrem toho takéto závažné zmeny v rozpočte ste mali uviesť v programe zasadnutia obecného zastupiteľstva a nie riešiť to len v bode rôzne, čím odvádzate pozornosť občanov tak, aby sa pred ich schválením nemohli k danej veci vyjadriť, alebo sa aspoň opýtať.
Dátum vytvorenia: 2016-11-07 13:30:31

Zdieľať: Google Facebook Twitter
 
História obce

Prečítajte si niečo z histórie našej obce a to obecnú kroniku, ktorú napísal Pavel Gašparovič Hlbina.

Čítaj viac »
Stránkové hodiny OÚ
Pomoc & Podpora

Pokiaľ máte akékoľvek pripomienky k technickej stránke webu, neváhajte nás kontaktovať.

admin@bobot.sk »