Fórum

plus Pridaj príspevok

comment občan

29.10.2014 07:23:56

Nekritizoval som.iba som napísal pravdu ,ako to cítim.Robí sa niečo máte pravdu ,ale nie pre dobro žiakov.
Neviem či vy máte právo hovoriť o Bohu.
Múdrosť človeka závisi od veľa vecí. Hlavne o rozdávaní vo vašom prípade vedomosti žiakom ,ale to asi nie je váš prípad.
Nie ste tu určite pre všetkých- lebo ste ako sa hovorí samozvancom -vem o tom že nie ste žiadaným pedagogom. To sa potvrdilo aj v našej obci -neprešiel ste výberovým konaním ani v rade školy a bola aj petícia proti vašmu nástupu . Tak neviem čím sa tu vlastne ohánate.
Takže s našej obci teraz funguje škola ,ktorá určite nie je prínosom pod vašim vedením,deti ktoré nebudú pripravené po odbornej stránke. Je to na našu škodu.Vďačíme zato nášmu starostovi. Ten "vyštval " z vedenia školy výborných pedagogov ,ktorí veľa naučili a vedeli učiť. Na vašom mieste by som sa zamyslel nad sebou a nestaval by som si vzdušné zámky .Chcel som ešte veľa toho napísať ,ale v tom prípade by môj príspevok určite prevádzkovateľ stránky zmazal. Dúfam ,že v ďalšom volebnom období už bude nový starosta,ktorý bude počúvať poslancov ,radu školy a hlavne občanov- lebo by mal byť starosta pre všetkych a hájiť záujmy hlavne svojich spoluobčanov je len tie svoje.
 
comment Riaditeľ

28.10.2014 11:15:42

D.deň,

určite je poslaním človeka IBA kritizovať, hľadať chyby a hádzať na druhého špinu.

Nie MORÁLKA a VYŠŠÍ PRINCÍP.

Ďakujem, že je to už vidieť, že sa niečo robí!

Je smutné, ale ľudské, že vždy bude niekto nespokojný a stále hľadať len chyby.

Najväčší príklad nám dáva Biblia. Ježiš Kristus tiež veľa ľuďom vadil a nevyhovel.

Múdrosť človeka spočíva v pozitívnej spolupráci, nie v hádzaní špiny a hľadaní len viny-na druhom...

Som tu stále a vždy - pre všetkých, ktorým záleží na existencii našej školy a na pozitívnej spolupráci.

Rád opakovane ponúkam spoluprácu na príprave časopisu a iných pozitívnych veciach.

Žiaľ, okrem ANONYMOV a niekoľkých úprimných nadšencov, nikto za mnou neprišiel s podanou rukou...Riaditeľ ZŠ Mgr. Trebichalský


P.s.: A kto čaká len na moje chyby, toho poteším - nie som dokonalý (nikto nie je dokonalý), urobím ich veľa...
Na strane druhej - takémuto múdremu a vzdelanému človeku ponúkam pevné miesto pri všetkých ústnych aj písomných prejavoch, Určite - ak to dotyčný myslí úprimne - rád prijme spoluprácu.


Prajem všetkým pekný deň

comment občan

28.10.2014 08:13:41

Ale Ste sa pekne vyfarbili pán riaditeľ- s časopisom v ktorom sú gramatické chyby a veci stiahnuté s pofidernej stránky. Úroveň hodná žiaka základnej školy a nie " pedagoga a riaditeľa". Takýto človek učí deti-aká je to úroveň vzdelania. Nečudujem sa ,že v škole je málo detí, každý rozumný rodič si to vyrieši. Pokial budete riaditeľom , tak v škole viac školákov nebude. Viete vďaka komu ste riaditeľom ! Nikto Vás nechcel iba p.starosta takže ste starostov riaditeľ.
 
comment OBčAN

26.09.2014 01:37:39

Pre krátkosť správ v diskusii kopírujem plné znenie mojej odpovede na:


Nick: OBčAN Pridané: 26.09.2014 01:29:36
Príspevok:
Pán spoluobčan-reakcia na príspevok z 23.9.2014 Ubezpečujem Vás,že môj zdravotný stav je úplne v poriadku.Vidím i počujem veľmi dobre.Myslím,že Vy nevidíte,alebo nechcete vidieť čo všetko sa urobilo a vybudovalo,že sa naša obec začína vyrovnávať susedným.A to napriek tomu,že 16 tu všetko stagnovalo...Skúste sa upokojiť,neosočujte a neurážajte nikoho pre jeho názor a pozrite sa dobre okolo seba....Ja sa tiež nestotožňujem s niektorými názormi v príspevkoch,ale ich nespochybňujem,nezosmiešňujem..:a už vôbec si nedovolím hlúpo útočiť na ich autorov.Takýto prístup k veci však potrebuje slušnosť,skúsenosti a asertivitu.Toto je prvá a zároveň posledná reakcia na Váš príspevok.Prajem Vám všetko dobré.
 
comment OBčAN

17.09.2014 17:44:25


Chcem poďakovať p.starostovi a poslancom za toto volebné obdobie,za všetko čo sa v našej dedinke za 4 roky urobilo.Je až neuveriteľné čo všetko sa dá urobiť keď je vôľa a človek na správnom mieste.Verím,že sa táto zostava udrží i po voľbách.Prajem Vám všetko dobré a ešte raz jedno veľké Ďakujem:)Neprajníkov a zlomyseľných ľudí si nevšímajte tých je všade dosť!
 
comment Zuzana

13.09.2014 14:28:26

Dobrý deň, počula som že na Bobote je nejaká partia chlapov, čo zateplujú domy. neviem sa ich dopátrať. nepomohli by ste mi? ak o niekom viete,prosím napíšte mi na mail szpo@centrum.sk ďakujem veľmi pekne. s pozdravom Zuzana
 
comment občan

12.09.2014 14:13:10

Nie je to len gesto pred blížiacimi sa voľbami? Možno sa stihne za ten krátky čas ešte toho viac?

comment Iveta

10.09.2014 17:37:11

chcem dat len velku pochvalu za krasne mymalovanu Matersku skolku.je ozaj krasna :)dakujem:)
 
comment Hladá sa...

24.04.2014 22:32:58

Pre tych idealistov, ktori si myslia, ze sa nikde na Slovensku nekradne, nerobi svoja politika a nemastia vlastne vrecka ---------- ak stretnete takeho, co to nerobi, nebude robit a nikdy nerobil, rad mu dam 1000 € a navrhnem za prezidenta....

comment obcan

22.04.2014 18:21:36

Pekný deň,
chcel by som vedieť či je na Bobote elektrikár, ktorý by mi na dome prehodil elektrické hodiny. V súčasnej dobe mám ťahanú elektriku popod strechu (hodiny mám na stene vo dvore) a ja by som chcel elektriku potiahnuť po obvodovej stene pri ceste a napojiť sa na existujúci el. rozvod. Ďakujem
 
comment obcan

21.04.2014 20:09:04

Veru, je to bieda .... robí si čo chce, tak aby mi to vyhovovalo, už aby tu bol november...... voľby starostu!! A nech výhra niekto s rozumom v hlave a nebude hladievať len na seba

comment lenaa

10.04.2014 19:36:09

Plne súhlasím s názorom občana čo sa týka psov aj obchodu.Prišla velká móda z mesta,chodiť venčiť psov,nič proti tomu vzásade...,ale nech to príde "se vším všudy" ako sa hovorí.Mám na mysli chodiť pekne so sáčkom a zbierať si po svojom miláčikovi jeho výtvory... nemám vetšieho jedu ako keď nájdem pred svojím domom psie výkaly,nehovoriac o tom,že sa mi tam hrajú deti...Čo sa týka obchodu,je až neuveritelné aké velké je ego pána starostu,svojich poslancov neberie ako partnerov,ale ako prísediacich šašov na akože zastupitelstvách...Nech by schválili či neschválili čokolvek,je mu to jedno,on ,pravdaže v medziach zákona,všetko vetuje a urobí si aj tak ako on chce.Asi si myslí,že nie je len sro-čka na stavebné práce ale celá obec je sro-čka s jedným šéfom.Poslanci,občania,na čo chodíme na zastupitelstvá,nech tam sedí sám a urobí ako chce.Už tu bol jeden LEN ON a teraz sedí v Tepliciach v Elektre a opeká špekáčky....
 
comment obcan

07.04.2014 18:01:07

Dobrý deň pán starosta, chcel by som sa spýtať, prečo konečne neurobíte poriadky s tými , ktorý si nevedia svojich psov zavrieť alebo nejako nezabránia voľnému pohybu v dedine, nakoľko je to nebezpečné pre ostatných občanov. V iných dedinách sa to rieši pokutami, prečo by to nešlo aj u nás, keď si ani po stých upozorneniach nevedia povedať a daľej by ma zaujmalo, prečo keď poslanci na zastupiteľstve neschválili predajňu imdk , sa na tom stále pracuje? To si možete s obecními financiami robiť čo chcete a aj napriek nesúhlasu rozhodovať ako sa to vám páči?Keby ste sa tak starali o veci ktoré treba riešiť, ako napríklad stavba bytoviek, za chvíľku je tu polka mesiaca a po stavbe niet ani náznaku, alebo plot na škole je v hroznom stave, miesto toho sa tam robí daľsí, veď to tam bude ako v zoologickej záhrade – už tam chýba len ostnatý plot............HAMBA !!!!!!!!!!!!!!!!! toto nieje normálne aby si tu robil staroste len čo on chce !! Malo by sa s tým niečo začať robyt !!!!!!!!!!!!
 
comment mamička

12.03.2014 11:43:01

Dobrý deň,zaujímalo by ma, prečo sa deti z MŠ hrajú na školskom dvore,keď hneď vedľa sa pracuje so zbíjačkou a priestory nie sú nijako odhradené,pracovníci vŕtajú a naokolo porozhadzované kúsky betónu a náradie .Kto je zodpovedný za priestory MŠ????
Nemôže sa stať,že niekomu odfŕkne kúsok betónu,alebo niečo iné?
A potom druhá vec,v takom hluku sa hrajú malé deti,toto podľa mňa ,nie sú normálne podmienky na pobyt vonku pre malé deti!
Vôbec sa mi to nepáči! A dúfam že si to všimli aj iné mamičky,keď išli okolo MŠ.
 
comment Na úrovni

10.03.2014 15:12:39

Ako vzdy, zase len hnoj, hnoj a nic len hnoj...Ani sa uz necudujem, ze ludia, ktori pridu s udalostami na dedine do kontaktu nestranne, len krutia hlavou a sa cuduju....

Ale asi je to tak, ze tu mame odbornikov na vsetko: vsadebolov a vsetkovidelov a vsetkovedelov...(len skoda, ze v parlamente takych nemaju).

Keby sa kazdy staral len o to, comu sa skutocne rozumie, zilo by sa lepsie.

Ach, kde su tie casy, ked ludia mali moralku a ctili si zakon.....


comment občianka

08.03.2014 17:30:52

"Kocky sú hodené......všetko je po mojom.... Cézar Ľubo" ,lebo u nás je tomu už raz tak jeden sám najvyšší a potom Boh a za ním dlllllho nikto a potom je ľud,ľud,ktorý rozpráva a "najvyšší" nepočúva len dokola ako platňa:http://hudba.zoznam.sk/olympic/piesen/ja/
Já, já, já, jenom já
Já, já, já, jenom já
Já, já, já, jenom já
Já stačím si sám Já, já, já, jenom já
Já, já, já, jenom já
Já, já, já, jenom já
Já stačím si sám
Já se mám. V očích led a vlhké dlaně
usmíval se polekaně
v obavě, že budeš něco chtít.
Velmi dbal na osobitost,
povýšil svou sebelítost
na ten nejušlechtilejší cit
Každou větu začal slůvkem Já
každou větu skončil slůvkem Já.
 
comment Eleanor Rooseveltová

23.01.2014 17:28:43


Ľudia veľkí duchom diskutujú o ideách,

priemerní o udalostiach

a malí o iných ľuďoch.

comment Smet-i-sko

16.01.2014 09:05:57

Sokratove tri sitá


Jedného dňa prišiel k Sokratovi akýsi rozčúlený človek: "Počul si už, Sokrates, čo urobil tvoj priateľ? Musím ti to ihneď povedať."

"Moment," prerušil ho mudrc. "Preosial si to, čo mi chceš povedať, cez tri sitá?"

"Cez tri sitá?" prekvapene sa opýtal ten človek.

"Áno, áno, cez tri sitá. Prvým sitom je pravda. Preskúmal si, či všetko, čo mi chceš povedať, je naozaj pravda?"

"Nie, len som to počul a..."

"Tak teda si to zaiste preosial cez druhé sito, ktorým je dobro. Je to, čo mi chceš povedať, keď už nemôžeš dokázať, že je to pravda, aspoň dobré?"

Ten druhý váhavo odpovedal: "Vôbec nie, práve naopak..."

"Aha!" prerušil ho Sokrates. "Tak použime ešte tretie sito a pozrime sa, či to, čo mi chceš povedať a čo ťa tak rozrušilo, je potrebné!"

"Potrebné to veru nie je..."

"Teda," usmial sa mudrc, "keď to nie je ani pravdivé, ani dobré, ani potrebné, radšej na to zabudni a nezaťažuj tým ani seba, ani mňa!"
 
comment doktor

12.01.2014 21:38:58

Odpoveď Občanovi
Zvažoval som, či Vám mám odpovedať. Po dlhšej úvahe som sa rozhodol, že áno. AKO VYSVETLENIE.
1. Tretiu pripomienku k textu oznámenia zverejnenom obcou som adresoval OcÚ a zverejnil na webovej stránke obce - časť Fórum preto, lebo druhá pripomienka zaslaná na OcÚ sa nestretla s odozvou (v oznámení o kultúrnom podujatí). Zároveň som chcel vedieť, či to prekáža aj iným občanom obce. Záver : zdá sa, že neprekáža.
2. Argumentujete tým, že vytýkam pravopisné chyby ľuďom, ktorí sa snažia pre obec niečo urobiť. To nie je argument. Zorganizovať kultúrne podujatie a napísať pozvánku či oznámenie bez chýb, sa navzájom nevylučuje.
3. Vytýkate mi, že môj minulý príspevok je plný chýb, a dovolím si upozorňovať na chyby v texte oznámenia. Tu porovnávate veci neporovnateľné. Text ( poznámky či pripomienky) napísaný mnou alebo ktorýmkoľvek obyvateľom našej obce je jeho vizitkou - vizitkou pisateľa. Oznámenie napísané v mene obce je vizitkou obce, i keď to napísali konkrétni zamestnanci obce. Tí zamestnanci, ktorí napísali, alebo navrhli koncept oznámenia. Zamestnanci, ktorí sú v obci zamestnaní. Zamestnanci a starosta, ktorí majú k dispozícii všetko, aby text bol bez chýb ( napr. dať si odobriť text učiteľmi ZŠ ). Oznámenie nie je zápisnica z rokovania. Aj oznámením sa obec zviditeľňuje.
4. V prípade názvu "združenie obyčajných ľudí" dochádza k vecnej nejasnosti - ktorých obyčajných ľudí.
5. Chyby v mojom príspevku o rokovaní VZOO
a) Príspevok som začal písať bez prístupu na internet, resp. chodil som na internet do Verejnej knižnice M. Rešetku v Trenčíne. Pri písaní textu "naostro" som zápasil so skúšobným pripojením na internet v Bobote od rôznych operátorov, na počítači bez textového editora. Po prekopírovaní do webovej stránky obce som text v časovej tiesni nestihol skontrolovať.
b) Je pravda, že v príspevku sú dve desiatky chýb: z časti preklepy, alebo chýbajú čiarky a dve hrubé chyby.
c) Tým, ktorí príspevok čítali, alebo budú čítať, sa ospravedlňujem, že som text neskontroloval.
6. Záver
Pravopisné chyby v mojom texte a v texte oznámenia OcÚ nemajú nič spoločného ( okrem toho, že sú chybami pravopisnými), a existujú nezávisle od seba. To, že v mojom texte sú chyby, neznižuje ani nezvyšuje chyby v texte oznámenia OcÚ. V oboch prípadoch objektívne existujú. Z Vašej pripomienky p.Občan sa mi zdá, že tomu tak nie je.
A. Doktor
A

comment občan

09.01.2014 21:39:02

Vážený pán Doktor. Vás mrzí, že sa musíte tretíkrát vyjadrovať k textu oznámenia zverejnenom obcou Bobot? Vás by malo skôr mrzieť to, že nedávno ste tu pridali príspevok, ktorý bol plný chýb a na konci tohto príspevku podotknete, že v ňom nie je opravený pravopis a vy to teraz vytýkate ľuďom, ktorí sa snažia pre túto dedinu niečo urobiť? Zdá sa mi to smiešne.


<< | 1 .. 3 4 5 6 7 8 9 | >>

Zdieľať: Google Facebook Twitter
 
História obce

Prečítajte si niečo z histórie našej obce a to obecnú kroniku, ktorú napísal Pavel Gašparovič Hlbina.

Čítaj viac »
Stránkové hodiny OÚ
Pomoc & Podpora

Pokiaľ máte akékoľvek pripomienky k technickej stránke webu, neváhajte nás kontaktovať.

admin@bobot.sk »