Fórum

plus Pridaj príspevok

comment veronika

19.11.2011 14:09:17

Dobrý deň, chcela by som oznámiť,že dnes sme našli v parku pri miestom cintoríne mrtveho psa, ktory patril panovi Alojzovi Kyselicovi, ktorého včera vo večerných hodinách zrazilo auto a pravdepodobne ho tam vyhodil. Je to dosť nevhodné aby sa zbavil psa takýmto spôsobom, nakoľko do parku sa chodia hrať aj deti, Dúfam, že to nejako vyriešite. Ďakujem
 
comment Anton Doktor

13.11.2011 17:28:23

Dobrý deň, vážení spoluobčania. Obecne sa tvrdí, že obyvatelia obcí majú k sebe bližšie, sú si ústretovejší ako obyvatelia miest. Pred piatimi rokmi som sa vrátil bývať do rodiska a viackrát som zapochyboval o pravdivosti tohoto tvrdenia. Teraz, v týchto dňoch, som zažil príhodu, ktorá umenšila moje pochybnosti. Deň pred Sviatkom všetkých svätých ( v pondelok ) som cestoval autom do Trenčína. V TN som zistil, že mi chýba digitálny fotoaparát, ktorý som si so sebou vzal. Keď som si spätne spomenul na prípravu na cestu a zastávky cestou, dospel som k zisteniu, že fotoaparát som stratil na ceste na Bobote, alebo v TN na parkovisku Baumax-u, alebo na Cintorínskej ulici. Problém bol v tom, že fotoaparát nebol môj a boli na ňom zábery z dovolenky majiteľa fotoaparátu. V stredu som dvakrát prešiel " cestu autom " v obci, viackrát som prehľadal auto, tašku i kabát, ktorý som mal na ceste. Ale fotoaparát nikde. Napriek tomu som " dúfal a veril " , že sa fotoaparát nájde. Stále som ho mal " pred očami ". Po racionálnom zvážení situácie som išiel na obecný úrad a poprosil p. Bartošovú, aby zverejnila oznam, ze sa " stratil " digitálny fotoaparát zn. Olympus a zadal inzerát do Pardón-u. V pondelok dopoludnia mi volala p. Bartošová, že na obecný úrad nálezca priniesol digitálny fotoaparát Olympus. Nálezcom bola p. Zita Závodská, rod. Koreňová, ktorej ďakujem za to, že si môžem zlepšiť názor na spolužitie občanov našej obce. A. Doktor P.S. Aby som naplnil obsah sekcie Fórum, rád si prečítam Vaše názory na spolužitie občanov v našej obci.
 
comment Administrátor

25.09.2011 00:00:00

Vážení návštevníci, Predstavujeme Vám miesto, na ktorom môžete diskutovať bez obmedzenia aké bolo doteraz v knihe návštev. Môžete tu uviesť akokoľvek dlhý názor, resp. text. Pevne veríme, že to nebudete zneužívať a budú sa tu objavovať vecné a konštruktívne návrhy, resp. zaujímavé diskusie zo života našej obce, resp. rekcie na aktuálne otázky. Budeme sa tešiť na Vaše príspevky!
 

<< | 1 .. 5 6 7 8 9 |

Zdieľať: Google Facebook Twitter
 
História obce

Prečítajte si niečo z histórie našej obce a to obecnú kroniku, ktorú napísal Pavel Gašparovič Hlbina.

Čítaj viac »
Stránkové hodiny OÚ
Pomoc & Podpora

Pokiaľ máte akékoľvek pripomienky k technickej stránke webu, neváhajte nás kontaktovať.

admin@bobot.sk »