Kniha návštev

Pridanie príspevku
*Meno (nick):
*E-mail:
www Stránka:   (bez http://)
*Overovací kód:
*Vyber smajlika:
 žiadny
                                       

Počet zostávajúcich znakov:
*Text tvojho príspevku:
 
Údaje označené * sú povinné.
Upozornenie Každý účastník diskusie nesie za svoj publikovaný názor plnú zodpovednosť podľa právneho poriadku Slovenskej republiky. Prevádzkovateľ webovej stránky www.bobot.sk nezodpovedá za obsah diskusných príspevkov, ktoré sú vyjadrením názorov diskutérov, nie prevádzkovateľa samotného. V záujme udržať diskusiu v rámci slušnosti a vecnosti si prevádzkovateľ vyhradzuje právo mazať a upravovať nevhodné príspevky.

Príspevky
Nick: neznámy 2 Pridané: 06.07.2011 09:21:00
Príspevok:  
Ahoj neznámy! Myslíš, že niekto kto vystupuje verejne, nielen u nás ale aj v ostatných dedinách, by nemal doklady v poriadku? Ja neverím! A TEBE to vlastne prečo vadí? Si ZUMBAK alebo ZUMBAČKA alebo len robíš na tejto stránke hambu celej dedine? TOTO JE ZLÁ REKLAMA!
  

Nick: okoloidúca Pridané: 06.07.2011 07:38:06
Príspevok:  
No tak toto je už silná káva, čo niektorých ludí trápi. Čokolvek sa urobí dobre na Bobote, na tom treba hneď nájsť chybu, podvod alebo čokolvek zlé iné? Treba sa o všetkom vadiť a každému závidieť aj 5 korún? Čo ste to za ludia?

Nick: neznamy Pridané: 04.07.2011 13:59:21
Príspevok:  
Važene Zumbacky.Dufam že si uvedomujete že podporujete vasu cvicitelku Zumby v Danovom podvode ked jej platite za hodiny bez toho že by Vam ona vystavila nejaky doklad????Neviem ci si to neuvedomujete,ale je to podvot,davate jej nie malu ciastku.Tak sa konecne uvedomte.A hlavne mala by to od nej žiadat pani čo ju sem doviedla a Zorganizovala Vam cvicenie.

Nick: Iveta Koplikova Pridané: 24.06.2011 22:38:22
Príspevok:  
Važena pani.Už ste ale trapna alebo mete nejake komplexy,ked tu stale do mna ripete.Asi Vas to bavi.Tato stranka neni určena na taketo trapnosti,tak sa laskavo ukludnite.A asi nemate žiadny charakter ked sa neviete predstavit.Tak ked mate komplexy chodte sa liečit a nechajte ma na pokoji.Ste už trapna.Mohli ste sa kludne dneska na zumbe vyjadrit,alebo vam to svedomie nedovolilo??????Srdečne vas pozdravujem

Nick: nick Pridané: 24.06.2011 19:26:29
Príspevok:  
Pani, uz ste povedali aj DAnke ze tam nema radsej chodit že vraj udajne pre nu tam nechodia dievcence,to by ma zaujimali ktore/vasa dcera a spol/,a ked toto poviete zachvilocku kazdej zene na ktorej vam nieco vadi tak na tej zumbe budete sama.

Nick: Iveta Koplikova Pridané: 23.06.2011 20:54:27
Príspevok:  
Važena pani alebo slecna ked maš taky charakter tak mi to otvorene povedz v piatok na zumbe a neutajuj sa tu nech viem s kym mam tu cest.A ked sa ti nelubi tak ti nikto nekaže že tam maš chodit.S pozdravom::))))

Nick: nick Pridané: 23.06.2011 13:28:03
Príspevok:  
Od dňa kedy sa konalo stretnutie pred zumbou a hlavne čo sa tam dialo po rozmýšľam či napíšem.Doteraz som sa čudovala tým dievčencom že nič nepapísali. Pani Koplíkova vy si myslíte že ste kto aby ste sa vyjadrovali na adresu žien ktoré chodia na zumbu pred ostatnými ako posledný hulvát.Takto sa správa jedna žena vo svojom pokročilom veku,to je na hambu tak sa možu baviť mladšie medzi sebou. Vobec sa mi nepacilo vaše spravanie voči tým ženám ktorých sa to týka.Ste sa správala ako kat.Ešte to stretnutie pred zumbou som ako tak predýchala,ale ked som išla domov vo vestibule som začula ako ste

Nick: Iveta Koplikova Pridané: 18.06.2011 09:47:15
Príspevok:  
Mile Zumbacky.Chcem sa Vam vsetkym srdecne podakovat,že ste sa zucastnili našho Zumba -Maratonu.Boli ste skvele.Dakujeme aj nasmu panu starostovi,Borisovi Michaličkovi a hlavne všetkym dievcencom a ženam ktore sa podielali na organizacii nasho Zumba -Maratonu.Velke Dakujem vsetkym-boli ste super.A dufam že na buduci rok bude ešte lepšie.

Nick: Iveta Koplikova Pridané: 01.06.2011 19:17:52
Príspevok:  
Takže chcem sa vyjadrit k anonimnym komentarom že je to dost hlupe,nadavat na nasho starostu a poslancov.Ved ked ste taky machri tak sa aspon podpíste nech vieme s kym mame tu čest.Nelubi sa my ako tu reagujete na nasho starostu,vždy sa nam snažil výst v ustrety a ked sa nieco riešilo tak každy bol ticho a teraz tu písete taketo bludy.Takže dakujeme starostovi a poslancom za podporu a dufam že maraton dopadne super.Tešime sa na vasu učast.

Nick: MS nick Pridané: 01.06.2011 19:09:03
Príspevok:  
Páni poslanci a pán starosta! Podľa zákona č.50/1976 Zb./stavebný zákon/,par.55 odst. 2 písm. b,c a par. 56 písm. h a Zákona o odpadoch č.223/2001, par. 6 odst. 1, vzniká nárok na likvidáciu drob.stav.odpadu v rozsahu 1m3 ročne na 1 fyzickú osobu BEZPLATNE pri prerábke svojej nehnutelnosti.Zdvojená platba za drobný stavebný odpad,ktorý ste schválili na poslednom OZ je v rozpore so zákonom.Uvedenú čiastku možno vyberať od občanov až po prečerpaní 1m3/osoba a rok. Dúfam,že uvedenú skutočnosť dáte do poriadku v čo najkratšom možnom termíne a ďalej budete postupovať v súľade s platnou legislatívo
  

<< | 1 .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 .. 23 | >>

Zdieľať: Google Facebook Twitter
 
História obce

Prečítajte si niečo z histórie našej obce a to obecnú kroniku, ktorú napísal Pavel Gašparovič Hlbina.

Čítaj viac »
Stránkové hodiny OÚ
Pomoc & Podpora

Pokiaľ máte akékoľvek pripomienky k technickej stránke webu, neváhajte nás kontaktovať.

admin@bobot.sk »